Kamerierja

Na ishin njehere dy shok. Agimi dhe Hilmiu. 
Cdo dite kur kalonin perballe nje lokali, ne te cilen sherbente nje kamariere shume seksi dhe bjonde, Hilmiu kishte vene re qe shoku i tij Agimi ndalonte dhe puthte me shume pasion nje femije te vogel 5 vjecar qe ndodhej para lokalit. 

Sa here qe kalonte para ketij lokali, Agimi puthe femijen dhe i thoshte: o te keqen xhaxhi sa i mire qe je. dhe e puthte me epsh. 
Hilmiu u shqetesua nga kjo gje, po mendonte se shoku i tij ishte pedofil. Dhe nje dite e pyet: ore njeri gjithmone te kam vene re, pse e puth ate cunin e vogel ti, qe rri para lokalit.

Na more me qafe, mos je gje pedofil. "Ca pedofili mo", i thote Hilmiu, une e puth per mamin qe ka, a e shikon se nga cfare vrime ka dale ky femije mo", dhe drejton gishtin nga ajo bjondja 2 metra e gjate dhe me gjoks te mbushur. Kurse agimi i pergjigjet: po ti o budalla me mire hajde puth kete timin, se ky ishte dje te vrima e asaj bjondes. 
Post a Comment

Popular Posts

Pageviews last month