Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket

-oh me fal. nuk ju vura re ,se jam i habitur nga qe kerkoj gruan.
ah edhe un po kerkoj gruan thot dhe tjetri, po me

thuaj si esht gruaja jote nga paraqitja.
1;80 e gjat... bionde .....e holl ...nje fytyr engjelli...te ndenjura

prefekte....gjoksin 4.
po e jotja si esht ? lere me mir timen po ec e kerkojm tenden.
Post a Comment

Popular Posts

Pageviews last month