Social Icons

Monday, 30 June 2008

Seks Me Motrën E Shokut Tim Më Të Mirë

Une shkoja pothuajse gjdo dit ne shtepin e shokut tim. Ai kishte nje moter nga me te bukurat qe kisha pare ndonjeher.ai nuk e dinte se une shkoja me shum per tu pare me motren e ti sesa me te.prindrit e tyre ishin ne Maqedoni sepse nena e tyre ishte semure.une nje dit shkova por shoku im sishte aty, motra e tij ishte vetem ajo me tha eja brenda.dhe fillumam te bisedonim. une ndeza televizorin dhe leshova nje kanal porno.ajo e shikonte duke buzqeshur dhe nuk fliste une shikoja ate dhe e pashe se ajo po fuste doren te pidhi dhe i shitnte gishtat brenda.
pastaj ju afrova edhe fillova ta prekja ajo me kapi karin dhe filloj ta lepinte une isha i eksituar ajo po drridhej e tera shkuam ne dhomen e fjetjes se prinderve te tyre dhe une ja futa karin ne pidh, ajo bertiste. une derrdha nja 3 here ajo nuk ndalonte thoshte se dua me shume.keshtu vazhduam per 4 ore e gjysem deri sa u lodhem shume. ate nat vellau i saj nuk erdhi ne shtepi, une ndenja aty gjith naten dhe ajo kerkonte perseri qe ta qija edhe pse ishte shume e lodhur. gjith naten nuk fjetem por duke bere seks. te nesermen ajo therriti edhe nje shoqe te sajen dhe i tha se me ka qire ....... dhe edhe shoqja e saj kerkoi qe ta qija. e keshtu edhe me te kalova nje nate por kjo ishte ne moshe madhore dhe ishte me e mire sepse kishte cica te medha dhe ishte e plote ne trup pas keture dy neteve une i kam qi edhe shum her keto 2ja por asnjera nat nuk ishte si dy netet e para.
Post a Comment

Stats